Wybielanie zębów Łódź

Jeżeli jeszcze nigdy nie poddawaliście się zabiegowi wybelania zębów i nie wiecie jak to wygląda…Chętnie Wam o tym opowiemy, jak robimy to w AlmaDent w Łodzi :).

Wybielanie zębów w poszczególnych etapach:

1. Zabieg wybielania zębów w AlmaDent zaczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej, który wykonuje dentysta oraz ustaleniu przy pomocy wzornika jaki kolor mają zęby przed zabiegiem wybielania.
2.      Następnie wykwalifikowany pracownik gabinetu stomatologicznego AlmaDent nakłada na powierzchnię zębów, bądź wybranego zęba, specjalny żel wybielający, który zawiera substancje zwiększający skuteczność wybielania a także radykalnie redukujący wrażliwość.
3.    Żel wybielający jest aktywowany przez światło lampy. Światło akceleratora lampy sprawia, że żel wybielający znacznie szybciej niż w przypadku innych metod wybielania zaczyna przechodzić przez szkliwo do zębiny. Widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze oraz utleniane.
4.     Po trzech dziesięciominutowych seriach naświetlania nadchodzi czas na podziwianie efektów wybielania, czyli ustalenie za pomocą wzornika kolorów jaki jest nowy kolor zębów i porównanie do stanu przed zabiegiem.

Zapraszamy do AlmaDent w Łodzi ul. Rokicńska 390, tel: 791 596 949