wybielanie zębów łódź

Zabieg wybielania zębów Łódź

 

Zębów nie wybiela się dla rozrywki, z nudów ani z przyzwyczajenia. Każdy, kto decyduje się na ten zabieg, ma jakiś powód. Oczywiście za każdym razem u źródła leżą przebarwienia zębów, bardziej lub mniej widoczne.

Czy to jednak jedyny powód? Oczywiście nie.

Jakie osoby najczęściej decydują się na wybielanie zębów? Co jest najczęstszą motywacją? Jakie okoliczności najczęściej nas nakłaniają do takiego zabiegu? Spróbujmy Wam odpowiedzieć na powyższe pytania.
Kto najczęściej decyduje się na wybielanie zębów?

Osoby w wieku 25-35 lat – tak pokazują statystyki. Są to więc osoby młode, dbające o siebie i o swój wizerunek, dopiero rozpoczynające lub rozwijające swoją karierę zawodową oraz układające swoje życie osobiste.
Drugą dużą grupą są osoby po 35. roku życia, które chcą nieco odświeżyć wygląd swojego uśmiechu. Z biegiem lat powiem zęby przebarwiają się i jest to zupełnie naturalne zjawisko. Wpływają na ten fakt zarówno barwniki zawarte w żywności, jak i po prostu wiek zębów. Najrzadziej wybielaniu zębów poddają się osoby do 25. roku życia, choć oczywiście i takie przypadki nie są niczym wyjątkowym. Niezależnie od wieku bowiem chcemy wyglądać pięknie i atrakcyjnie.
Kobiety – tak, to głównie panie są klientkami gabinetów zajmujących się wybielaniem zębów. Nie są jednak aż w tak wielkiej przewadze, bo i panowie odkrywają powoli uroku tego typu zabiegów.
Mieszkańcy miast i większych miejscowości – tu jednak główną przyczyną jest dostępność usługi. W większych miastach, jak np. w Łodzi wybielanie zębów jest łatwo dostępne, natomiast mieszkańcy mniejszych miejscowości często nie mają takich gabinetów w swojej okolicy.

Co jest najczęstszą motywacją do wybielania zębów?

Silne przebarwienia zębów – silne, czyli bardzo widoczne, które są źródłem kompleksów i niezadowolenia z własnego wyglądu. Osoby z silnie przebarwionymi zębami chętnie poddają się zabiegowi wybielania, bo chcą odmienić swój wizerunek i podnieść swoją samoocenę.
Prezent – gdy otrzymujemy wizytę w gabinecie w ramach prezentu urodzinowego, gwiazdkowego, rocznicowego. Jest to coraz popularniejsza forma podarunku ze względu na praktyczność zabiegu oraz jego niewysoką cenę – wybielanie zębów w Łodzi kosztuje już od 300 zł*.

Wyjątkowa okazja – taka jak ślub, impreza sylwestrowa, wypad wakacyjny, czyli wszystkie sytuacje, kiedy chcemy wyglądać i czuć się wyjątkowo. Często są to też wydarzenia związane z pracą, np. konferencje, rozmowa o pracę, ważne spotkanie biznesowe – czyli sytuacje, kiedy zadbany i atrakcyjny wygląd może mieć duże znaczenie. Przed takim wydarzeniem poddajemy się zabiegowi wybielania zębów w ramach inwestycji we własny wizerunek.
Niska, promocyjna cena – często można trafić na rabaty i okazyjne obniżki cen tego typu zabiegów. Gdy zobaczymy, że wybielanie zębów w Łodzi kosztuje tylko 300 zł*, to zaczynamy rozważać, czy warto skusić się na taki zabieg. (Podpowiadamy, że tak, bo efekt może być zaskakujący!).

Spełniasz któryś z tych warunków? Przygotowujesz się do którejś z powyższych okazji? Niezależnie od tego, czy Twoja odpowiedź brzmi „tak” czy „nie”, zapraszamy na wybielanie zębów w Łodzi.